Skip to main content

Vertrek Joop Brinkbäumer uit bestuur

By 15 september 2023Nieuws, Nieuws Leden

Beste Leden,

Op 8 september heeft Joop Brinkbäumer, bestuurslid Baan, besloten het verenigingsbestuur te verlaten en zijn taken in beide besturen te beëindigen. Wij betreuren dit besluit ten zeerste maar respecteren Joops afwegingen voor deze keuze.
Joop heeft aangegeven dat hij wel actief wil blijven voor de club en dat hij toe wil treden tot de Baancommissie.

Joop kwam in oktober 2021 in het bestuur van onze vereniging. Hij heeft met veel verve het aandachtsgebied Baan opgepakt en samen met de Baancommissie mooie en goede stappen gezet in de aanpak en de onderhoudsplannen van onze baan. Wij zijn hem daar zeer erkentelijk voor.

Het bestuur zal zo snel mogelijk laten weten wie de taken van Joop over gaat nemen tot een opvolger is gevonden.

Met vriendelijke groet,

Cees Brandsen
Voorzitter Golfclub Zeewolde